اطلاعات عمومی

پرنیک شناسی

ترانس اتوماتیک پرنیک

پرنیک شناسی

ترانس اتوماتیک و استابلایزر ریزپردازان مدار سبز(پرنیک)

شرکت ریزپردازان مدار سبز با نام تجاری پرنیک از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولی ادوات اکترونیک قدرت تاسیس کرد. محصولات این شرکت شامل:

  • نواع ترانس اتوماتیک پرنیک و استابلایزر تکفاز و سه فاز
  • درایور موتور دی سی
  • منابع تغذیه سوئیچینگ
  • سیستم های تله متری
  • سایر تجهیزات الکترونیکی مرتبط

با وجود رقبای سرسخت در بازار مثل برند های مطرحی مثل فاراتل و آلجا، ترانس اتوماتیک پرنیک با ارائه ی دستگاه های با کیفیت و سیم پیچ مس، ارائه ی خدمات پس از فروش بلند مدت مثل دو سال گارانتی بی قیدو شرط (بجز آب خوردگی و ضربه خوردگی) + دو سال تمدید گارانتی + ۵ سال تامین قطعات + یک هفته مهلت تست و تعویض دستگاه حتی با دستگاه هایی با توان و تکنولوژی متفاوت، توانسته بخش عمده ای از بازار را در زمان کم به خود اختصاص دهد.

بررسی تخصصی ترانس اتوماتیک پرنیک

توان:

ترانس برق های پرنیک از توان ۱ کیلو ولت آمپر تا ۲۰ کیلو ولت آمپر برای برق تکفاز و از ۱۰ کیلو ولت آمپر تا ۹۰ کیلو ولت آمپر سه فاز را پوشش می دهد.

تکنولوژی:

ترانس و استابلایزر پرنیک با دو تکنولوژی رله ای و سوئیچینگ به بازار عرضه گردیده است. درواقع برند پرنیک تنها عرضه کننده ی استابلایزر واقعی با تکنولوژی سوئیچینگ تکفاز و سه فاز در ایران می باشد که بر پایه روش سوئیچینگ با کلید‌زنی نرم و با به‌کارگیری کلیدهای الکترونیکی IGBT کار می‌کند.

 

سوالی که پیش می آید:

چرا سوئیچینگ؟ چرا سروو موتور نه؟

تکنولوژی سروو موتور بسیار دقیق و پیشرفته می باشد اما یک مشکلی وجود دارد

استابلایزر سروو موتور سرعت کافی برای دستگاه های دقیق مانند ماینر را ندارند و اصحلاک بالایی به علت فرسوده شدن هسته ی ذغالی برای مصرف کننده های دائم کار به همراه دارند که تعمیر آن هزینه ی بالایی دارد.

اما

تکنولوژی سوئیچینگ با دارا بودن سرعت و دقت بالا به دلیل استفاده از روش جبران‌سازی افت ولتاژ صد‌در‌صد الکترونیکی و بدون کاربرد رله یا سروو ‌موتور می باشد در نتیجه برخلاف همه ترانس‌های اتوماتیک رله‌ای یا استابلایزر سروو‌ موتور‌دار بدون هر‌گونه استهلاک است.

switvhingvs servo

در نتیجه استابلایزر پرنیک یکی از پیشگامان در حوزه برق و الکترونیک هستند.

رمز گشایی اسم سری استابلایزر پرنیک

  • سری ECO

سری ECO استابلایزر پرنیک به عنوان سری اقتصادی شناخته شده است. این سری ترانس اتوماتیک پرنیک شامل استابلایزر با تکنولوژی رله ای می شود که افت ولتاژ را در بازه ی ۱۵۰-۲۶۵ بر روی ۲۲۰ ولت تثبیت می کنند. این سری استابلایزر پرنیک به صورت تک فاز(از ۱کاوا تا ۱۶ کاوا) و به صورت سه فاز (از ۱۰کاوا تا ۴۵کاوا) در بازار موجود می باشند. که انواع تکفاز آن مناسب مصارف خانگی، باغویلا، دفاتر اداری، سیستم های صوتی و… می باشد و انواع سه فاز آن مناسب مصارف صنعتی و نیمه صنعتی مانند دستگاه لیزر و سی ان سی می باشد

reletechpornic

  • سری XI

سری XI پرنیک شامل استابلایزر با تکنولوژی سوئیچینگ می شود که افت ولتاژ را در بازه ی ۱۷۰-۲۳۰ بر روی ۲۲۰ ولت با بالاترین سرعت و دقت زیر ۱ ولت تثبیت می کنند. این سری استابلایزر پرنیک به صورت تک فاز(از ۷کاوا تا ۲۰ کاوا) و به صورت سه فاز (از ۳۰کاوا تا ۹۰کاوا) در بازار موجود می باشند که انواع تکفاز آن مناسب مصرف کننده های بسیار حساس مانند ماینر و دستگاه لیزر و… می باشد و انواع سه فاز آن مناسب مصارف صنعتی و نیمه صنعتی مانند دستگاه لیزر و سی ان سی می باشد.

  • پسوند FULL

این پسوند در انتهای اسم ترانس اتوماتیک رله ای پرنیک نشان دهنده ی وجود رله ی کاهنده در دستگاه می باشد که افت ولتاژ بالای ۲۲۰ ولت را کاهش می دهد

  • پسوند WIDE

این پسوند در انتهای اسم ترانس اتوماتیک رله ای پرنیک نشان دهنده ی توانایی جبران افت ولتاژ از ۹۰ ولت به ۲۲۰  ولت می باشد که در بازار مشابهی ندارد.

البرز ترانسکو نماینده انحصاری برند پرنیک در استان البرز آماده ی خدمت رسانی به تمامی عزیزان می باشد. تیم البرز ترانسکو با وجود کارسناسان فنی مجرب و تیم فنی خبره مناسب ترین ترانس اتوماتیک و استابلایزر را متناسب با مصرف کننده به شما معرفی خواهند کرد.

فکر خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Brands:

فرم درخواست مشاوره و کارشناسی

نام و نام خانوادگی
پذیرش قوانین و مقررات(ضروری)